Trądzik

Leczenie trądziku

Nieskazitelna cera należy do rzadkości. Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn występują różne problemy związane z cerą. Jedną z najczęstszych dolegliwości jest trądzik pospolity, który dotyka coraz większą liczbę populacji  w różnym wieku. Charakterystyczny dla tej przypadłości jest łojotok obszarów skóry bogatych w gruczoły łojowe, tworzenie się zaskórników, krostek zapalnych, grudek i blizn.

W naszej klinice dla każdego klienta dobieramy terapię indywidualnie z uwzględnieniem stopnia nasilenia zmian.

Przy cerach trądzikowych polecane są różne zabiegi pielęgnacyjne. tj. oczyszczanie manualne skóry, które pomaga pozbyć się zaskórników i grudek, zwęża pory skóry. Należy pamiętać, że nie wolno wykonywać oczyszczania u osób ze zmianami ropnymi i zapalnymi.
Mikrodermabrazja to zabieg, który polega na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka, co pozwala na dokładne oczyszczenie cery, zmniejsza poszerzone pory i rozświetla skórę.

Następnie peeling kawitacyjny pozwala dokładnie usunąć nadmiar sebum, złuszcza zrogowaciały naskórek, likwiduje zanieczyszczenia, a także bakterie, które wpływają na postawanie trądziku.

Najważniejszymi zabiegami dla tego schorzenia są peelingi chemiczne. Procedura ich stosowania polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych o określonym, dobranym do cery stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas salicylowy, glikolowy , kwas mlekowy, azelainowy, migdałowy i inne.

Peelingi  chemiczne, oprócz działania złuszczającego i przeciwzapalnego, działają również komedolityczne, czyli rozpuszczają zaskórniki, zmniejszają nadmiar wydzielanego sebum oraz zwężają pory. 

W leczeniu trądziku stosowana jest także laseroterapia, której  światło powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobiega powstawaniu nowych. Działanie polega na tym, że precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe, ogranicza produkcję sebum. Ponadto światło lasera ma właściwości przeciwzapalne, odkażające i obkurczające pory.

Ipl Nordlys by Ellipse Candela , Mikrodermabrazja Skin Jett , Peeling kawitacyjny , Azalac , Mandelac , Salipeel , Lactipel , Mediderma , Trądzik , Trądzik różowaty , blizny potrądzikowe , leczenie trądziku
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa