LIPIDY

Co to są lipidy i jaką rolę spełniają ?

Lipidy wzmacniają naszą skórę   poprzez tworzenie warstwy ochronnej na naszej skórze przed zanieczyszczeniami ,wiatrem, chłodem, mrozem oraz promieniowaniem słonecznym.  Mają także właściwości odżywcze, łagodzące podrażnienia, sprzyjają regeneracji , poprawiają kondycję i wygląd skóry, ograniczają rozwój bakterii. Tworzą delikatny film ochronny na skórze, który zabezpiecza skórę przed ucieczką wody z naskórka. Są niezwykle ważne w pielęgnacji skóry z uszkodzonym płaszczem hydro-lipidowym. Szczególnie polecane są kremy lipidowe w okresie zimowym ponieważ o tej porze roku dużo osób ma właśnie problem z suchością i podrażnieniem skóry spowodowane uszkodzeniem płaszcza hydro- lipidowego. Dodatkowo maski nasilają ten problem.


W swojej ofercie posiadamy doskonały krem firmy BABOR,  który ma działanie silnie regenerujące.


Lipid Intense Cream


Skład :

Wyciąg z granatu, kwas hialuronowy mało- i wielkocząsteczkowy intensywnie nawilżają skórę i wspomagają magazynowanie wilgoci na dłużej.

Naturalne oleje (z rzeżuchy łąkowej, jojoba, masło z masłosza) stabilizują poziom lipidów.

Katalizator OsmoTec przywraca równowagę osmotyczną i prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

Komórki macierzyste z różanecznika alpejskiego opóźniają proces starzenia uwarunkowany szkodliwym wpływem środowiska.

Witamina E wychwytuje wolne rodniki.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa