BLIZNY POTRĄDZIKOWE

Mikrodermabrazja, Dermapen, Laser frakcyjny, Peeling chemiczny

Blizny potrądzikowe


Blizny potrądzikowe to najczęściej blizny zanikowe, czyli wklęsłe. Są konsekwencją uszkodzenia skóry na skutek stanu zapalnego, jakim jest trądzik i nieprawidłowe jego wygojenie.

Najlepiej je korygować jak najszybciej od razu wtedy gdy się pojawią. Wówczas terapia jest najbardziej skuteczna, ponieważ możemy wpłynąć jeszcze na samoistną regenerację tkanki i usprawnić ten proces, dzięki czemu blizna ostatecznie będzie mniejsza.

Stare, nieprawidłowo zagojone blizny potrądzikowe o dużej głębokości rozległości są trudne do usunięcia. Wymagają one intensywnych zabiegów, które w kontrolowany sposób ponownie uszkadza  tkankę i stymulują ją do przebudowy.

Dzięki temu pozwalamy jej na nowo dobrze się zagoić.

Sposobów na usuwanie blizn jest wiele.


Przypadku blizn zanikowych stosuje się zazwyczaj takie zabiegi jak mikrodermabrazja, laser frakcyjny,  dermapen oraz peelingi chemiczne.

Trzeba pamiętać, że jest to kuracja, która może trwać około pół roku.


Wspomnę,także tutaj w bliznach koloru czerwonego.

Są one łatwiejsze w leczeniu, gdyż kolor czerwony z reguły schodzi sam przeciągu paru miesięcy. Jeśli potym czasie blizna nadal pozostaje czerwona można zastosować laser naczyniowy.

Trzeba wiedzieć, że po każdym urazie gojąca się skóra jest najpierw kilka tygodni czy miesięcy jest czerwona, później jaśniejsza bądź ciemniejsza zanim wróci do normalnego koloru i  jest to prawidłowe jej zachowanie.

#trądzik #acne #acneremoval #laseroterapia #lasertreatment #lasertherapy #leczenietrądziku #acnetherap

Do pobrania:
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa