CACI SYNERGY - lifting bez skalpela

Mikroprądy w odmładzaniu

Recepta na młodą  twarz

 
W pogoni za młodością i pięknem wiele osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej z użyciem botoksu i  kwasu hialuronowego. Pomimo szybkiego efektu tych zabiegów czasami mogą one prowadzić do negatywnych konsekwencji. Główne powody to brak doświadczenia specjalisty, nie odpowiednia dawka preparatu co może powodować nadkorekcji lub sprawić,  że twarz będzie  wyglądała gorzej niż przed zabiegiem.

Aby minimalizować skutki uboczne a zarazem poprawić kondycję skóry nasza klinika  poleca rewolucyjną terapię mikroprądami CACI SYNERGY , która pomoże poprawić wygląd twarzy po nieudanych zabiegach medycyny Estetycznej. To co wyróżnia zabieg CACI  od innych urządzeń tego typu to wykorzystanie niskich częstotliwości mikroprądów, które  pobudzają mięśnie do skurczu, co wpływa na odbudowę włókien elastynowych  i produkcję nowego kolagenu. Wywołuje to spektakularny efekt liftingu skóry, a także redukcję zmarszczek.  Można osiągnąć efekt pięknej, napiętej skóry bez użycia igieł i inwazyjnych zabiegów, które niosą ze soba ryzyko powikłań.

 
Zabieg CACI jest określany mianem „liftingu gwiazd”. Regularnie korzystają z niego miedzy innymi Kim Kardashian, Jennifer Aniston i   Jennifer Lopez (ma własne urządzenie CACI, które wszędzie zabiera ze sobą!) czy Madonna. Odmładzanie tą metodą jest bezbolesne i w pełni bezpieczne.

Koszt pojedynczego zabiegu to ok 250  zł, ale w przypadku wykupienia pakietu można liczyć na znaczne rabaty!
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa