FOTOODMŁADZANIE , ZAMYKANIE NACZYNEK, LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO I POSPOLITEGO, USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Jesień to czas na rozpoczęcie zabiegów laserowych na twarzy !

Moda na fotoodmładzanie laserem IPL nie przemija! To jedna z technologii, która zawsze będzie na czasie, ponieważ jest niezwykle skuteczna.


NODLYS BY ELLIPSE, którym wykonujemy zabiegi jest  laserem medycznym. To najbardziej uniwersalna i skuteczna platforma medyczna jaka została kiedykolwiek stworzona. Urządzenie Nordlys by Ellipse amerykańskiej firmy Candela posiada certyfikat amerykańskiej agencji ds. żywności i leków (FDA), co gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu.


IPL ELLIPSE Nordlys, który oczarował nas tym co robi dobrego dla skóry! Każdy kto marzy o skutecznym, nieinwazyjnym i niedrogim zabiegu, który poradzi sobie ze zmarszczkami, nierównym kolorytem, z rumieniem lub z naczynkami, powinien wypróbować terapię światłem IPL ELLIPSE Nordlys. Urządzenie wykorzystuje technologie SWT - Selective Waveband Technology, która pozwala na zredukowanie niebezpiecznych pasm energii, a tym samym na obniżeniu pojawieniu się ryzyka objawów ubocznych przy osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Ellipse przesunął granice tego, co jest możliwe,wprowadzając impulsy, które trwają poniżej jednej milisekundy, dzięki temu wyniki zabiegów są jeszcze lepsze!

IPL ELLIPSE Nordlys znajduje  zastosowanie w terapii niemal wszystkich problemów skóry. Nie ma lepszej metody do usuwania rumienia i naczynek! 

Dodatkowo, laser niweluje stany zapalne, może być stosowany do leczenia trądziku młodzieńczego i różowatego. Laser IPL ELLIPSE Nordlys jest ceniony przez lekarzy dermatologów na całym świecie za wielostronność, przy równoczesnej bezinwazyjności. 

 
Jest to idealny zabieg dla osób zapracowanych, nie mających czasu na dłuższe sesje w gabinecie i na dochodzenie do siebie prze kilka dni. Zabieg na twarz trwa ok. 30 minut, jest całkowicie bezbolesny i wystarczy, by zadziałać silnie ujędrniająco i odmładzająco. Laser IPL ELLIPSE Nordlys jest świetnym rozwiązaniem, by zapobiegać tworzeniu się zmarszczek i likwidować pierwsze oznaki starzenia. W niektórych przypadkach kuracja tym laserem w zupełności wystarczy, by odmłodzić skórę! 

Zalecana jest seria 3-4 zabiegów, w 3 tygodniowych odstępach. Już jeden zabieg poprawia stan skóry, a my możemy cieszyć się naszą odmłodzoną skórą.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa