FOTOODMŁADZANIE

Zamykanie naczynek , usuwanie przebarwień , leczenie trądziku różowatego i pospolitego , usuwanie zmarszczek

Nadchodzi jesień – najlepsza pora roku na pozbycie się niechcianych przebarwień i rozszerzonych naczynek .


Fotoodmładzanie jest zabiegiem poprawiającym kondycję i wygląd skóry. Przywraca jej prawidłowy koloryt, spłyca zmarszczki, zwiększa napięcie, a jednocześnie pobudza do pracy fibroblasty do produkcji kolagenu. Zabiegi przeprowadza się na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

Fotoodmładzanie skóry to krótka terapia, wymaga jednak przeprowadzenia  serii ok. 4 zabiegów w 3 tygodniowych  odstępach czasu. Metoda ta skierowana jest dla osób , które chcą opóźnić efekty starzenia się skóry, a także o borykających się z problemami, takimi jak zmiany naczyniowe, trądzik różowaty, rumień, przebarwienia czy trądzik i rozszerzone pory. Zaletą metody jest możliwość stosowania jej nawet w przypadku bardzo młodej skóry.

 Zabieg fotoodmładzania polega na naświetlaniu skóry światłem, które rozgrzewa ją, wnika w jej głąb, a następnie zostaje wychwycone przez melaninę i hemoglobinę. Światło lasera pobudza komórki skóry do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Powoduje wyrównanie kolorytu skóry, tj. likwidację przebarwień i plam starczych, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry. Zabieg laserowego fotoodmładzania zaliczany jest do terapii mało inwazyjnych, dlatego mogą z niego korzystać również osoby młode, u których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem  pozwalającym na uporanie się z kilkoma problemami równocześnie. Z zabiegu korzystają najczęściej panie z widocznymi oznakami starzenia, zmarszczkami, przebarwieniami posłonecznymi, efektami fotouszkodzeń, piegami, rozszerzonymi porami oraz naczynkami. Terapia przeznaczona jest także dla osób z workami pod oczami, opadającymi powiekami, opadającym owalem twarzy, ogólnym zwiotczeniem skóry.

Wykonanie zabiegu fotoodmładzania jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia piersią, w przypadku świeżej opalenizny (zarówno naturalnej, jak i po zastosowaniu samoopalaczy, kremów brązujących). Z zabiegów z użyciem lasera powinny zrezygnować osoby przyjmujące leki fotouczulające, antydepresanty oraz antybiotyki. Inne przeciwwskazania to bielactwo, łuszczyca, padaczka, stany zapalne skóry, aktywne infekcje, a także nowotwory. Zabiegu nie przeprowadza się też u osób z wszczepionym rozrusznikiem serca.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa