MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Zabieg idealny po wakacjach

Mikrodermabrazja korundowa !

idealny sposób na pozbycie się posłonecznych przebarwień

Mikrodermabrazja korundowa to jedna z najpopularniejszych metod mechanicznego złuszczania naskórka, dzięki której można szybko poprawić wygląd skóry .

 
Pozwala pozbyć się martwych komórek, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, a dzięki pobudzonej regeneracji naskórka, usprawnić przenikanie aktywnych składników w głąb skóry.

 
To zabieg, który warto przeprowadzić po wakacjach, kiedy skóra jest przesuszona, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze przebarwienia posłoneczne

 
Technika tego zabiegu polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą korundu . Podczas zabiegu wykorzystuje się ścierające mikrokryształki tlenku glinu korundu, pod odpowiednim ciśnieniem kierowane na powierzchnię skóry. Drobinki korundu, które uderzają w skórę, skutecznie usuwają naskórek, oczyszczają cerę i pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Dociera ona do głębszych warstw naskórka, dlatego nie tylko skutecznie oczyszcza i peelinguje skórę .

 
Mikrodermabrazja korundowa sprawdzi się , gdy zależy ci na skutecznym złuszczeniu naskórka, w celu zminimalizowania widoczności zmarszczek, rozjaśnienia przebarwień czy ogólnego poprawienia wyglądu skóry. Mikrodermabrazja może być również stosowana jako jedna z metod usuwania blizn. Jest także wstępem poprzedzającym wiele innych zabiegów kosmetycznych.

 
Już po pierwszym zabiegu cera jest rozjaśniona, widocznie gładsza, drobne zmarszczki zostają spłycone, a pory zwężone.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Absolutnie najlepiej wyposażony i profesjonalny gabinet kosmetologiczny w Warszawie. Doświadczenie i wiedza pani Ewy są większe niż u niejednego lekarza zajmującego się medycyną estetyczną. Indywidualne podejście do każdego klienta, najbardziej renomowane, światowej klasy urządzenia oraz luksusowe kosmetyki do pielęgnacji, które nie są ogólnodostępne. Przepiękna klinika, w której można się poczuć spokój, błogość, miłą atmosferę i luksus. Ewa Leszczyńska to najlepsza osoba do której można trafić jeżeli chodzi o zakres kosmetologii w Warszawie.

Weronika

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa