pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14609 508 882
Menu

Mięśnie twarzy a starzenie

Czy gimnastyka mięśni spowolni proces starzenia ?

Czy mięśnie twarzy mają wpływ na proces starzenia ?

 
Mięśnie twarzy nie tylko stanowią rusztowanie dla skóry, ale również wpływają na jej młody wygląd. Regularnie ćwicząc mięśnie twarzy, możesz skutecznie opóźnić proces starzenia się skóry.

 
Mimo, że anatomia mięśni twarzy i szyi jest zupełnie inna, należy pamiętać, aby traktować je kompleksowo. Tylko wtedy można skutecznie odmłodzić twarz i opóźnić proces starzenia się skóry.

 
Wiele osób zastanawia się nad tym, czy ćwiczenia mięśni twarzy naprawdę są skuteczne i pomocne podczas opóźniania procesu starzenia się skóry. Odpowiedź brzmi  - TAK

Mięśnie twarzy, tak samo jak inne mięśnie, aby spełniały swoje funkcje i nie zanikły, stale muszą być poddawane ćwiczeniom. Podczas gdy odpuścimy sobie ćwiczenia na mięśnie twarzy, skóra szybko stanie się wiotka, a proces starzenia się będzie postępował w zatrważającym tempie.

Ewa Leszczyńska – kosmetolog i dyplomowana pielęgniarka

Ewa Leszczyńska

Kosmetolog · Dyplomowana pielęgniarka

Od ponad 25 lat zajmuje się kosmetologią estetyczną i terapią skóry problematycznej. Specjalizuje się w pracy z technologiami medycznymi, laseroterapii oraz świadomym podejściu do procesów starzenia (Smart Age).




Opinie klientów

Doświadczenia osób, które zaufały mojemu podejściu, wiedzy i bezpieczeństwu zabiegów.

Opinie pochodzą z wizyt w gabinecie i dotyczą rzeczywistych efektów zabiegów kosmetologii estetycznej i laseroterapii.

na podstawie 34 opinii w Google
Pani Ewa zawsze profesjonalnie podchodzi do potrzeb mojej twarzy. Atmosfera jest bardzo miła😊, jest zaangażowana, ciepła i posiada bardzo dużą wiedzę ! Polecam ! 🌹
Pani Ewa to złoto! Gdy przyszłam do niej pierwszy raz doradziła mi odpowiedni zabieg do moich problemów. Od tego czasu chodzę do Pani Ewy regularnie na laser frakcyjny, który kompletnie zastąpił mi mezoterapię. Efekty są fantastyczne! Pani Ewa to super ciepła osoba, profesjonalna i z dużym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam!
Wracam do Pani Ewy na laser frakcyjny na twarz i dekolt od ponad 2 lat. Próbowałam zabiegów laserowych w innych salonach i żaden nie był tak skuteczny jak ten u Pani Ewy - zakładam, że jest to kwestia wysokiej jakości sprzętu i dokładności wykonania. Mimo, że nie jest to najtańszy zabieg, zdecydowanie wart swojej ceny - seria 3 mezoterapii daje podobne efekty do 1 zabiegu laserem, więc koszty są podobne a okres rekonwalescencji to 1 dzień w porównaniu do 5-7 dni przy mezoterapii. Dodatkowo piękny wystrój salonu, kocyk w trakcie zabiegu i fantastyczna atmosfera :) Serdecznie polecam!
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa