Jaki zabieg wybrać ?

Mezoterapię klasyczną czy mikronakuwanie Dermapen ?

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się wraz z zakończeniem okresu dojrzewania organizmu już w wieku 20 lat. Często to właśnie profilaktyka antyaging opóźnia proces starzenia się skóry. Do najważniejszych zabiegów  należy zaliczyć mezoterapię igłową oraz mikroigłową.

Zabieg mezoterapii igłowej to przede wszystkim zabieg prewencyjny, po który należy sięgnąć chcąc najdłużej zatrzymać naturalny młody wygląd skóry.
Procedura polega na śródskórnym wstrzykiwaniu preparatów, których główną składową jest kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, witaminy oraz mikroelementy. Nie ulega wątpliwości, że to idealna metoda pobudzająca mikrokrążenie, przyśpieszająca metabolizm komórek i inicjująca procesy regeneracyjne. Dzięki bezpośredniemu dostarczaniu deficytowych substancji aktywnych w głąb skóry stymuluje procesy redermalizacji oraz produkcji struktur międzykomórkowych kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. Metoda sprzyja również odnawianiu połączeń skórno-naskórkowych gwarantując szybkie i widoczne efekty w korygowaniu drobnych zmarszczek oraz regulacji nawodnienia skóry.

 


Mezoterapia mikroigłowa Dermapen natomiast to metoda wspierająca naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek, poprzez dostarczanie substancji odżywczych za pomocą mikronakłóć. Mikrourazy powstające przy zabiegu pobudzają receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych, wydzielania czynników wzrostu, proliferacji nowych komórek oraz produkcji składników macierzy międzykomórkowej.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dla osób o cerze wymagającej remodelingu, z pierwszymi objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi czy też potrądzikowymi lub płytkimi bliznami. Efektem zabiegu jest znacznie wzmocnienie skóry oraz stymulacja napięcia i elastyczności tkanek.
Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Dodaj swoją opinię
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa