Dermapen 4 mezoterapia mikroigłowa

Stymulacja naturalnych procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze

Jak działa DERMAPEN 4 ®?

DERMAPEN 4 dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN 4 pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

 • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego,
 • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry,
 • poprawa odżywienia skóry,
 • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych,
 • redukcja przebarwień.

Przekonaj się jak bezpieczny i skuteczny jest zabieg DERMAPEN. Jeśli wykonasz go w jednym z Autoryzowanych Gabinetów będziesz mieć pewność, że urządzenie jest oryginalne a zabieg wykona odpowiednio przeszkolony personel medyczny.

W jaki sposób DERMAPEN stymuluje Twoją skórę do odnowy?

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji bibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.

Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibroblastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy powstawania nowych naczyń krwionośnych.

Ostatnia faza mechanizmu działania DERMAPEN skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu. Kwintesencją działania DERMAPEN są naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek.

Zalety DERMAPEN?

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu - inaczej niż w przypadku derma-rollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

 • krótki czas zabiegu,
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta,
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji - podczas jednego zabiegu możliwość nakłuwania na różnych głębokościach,
 • największa szybkość działania (1300 nakłuć na sekundę),
 • molibdenowe igły - bardzo cienkie (33G) i nie wywołujące reakcji alergicznych,
 • krótszy czas rekonwalescencji,
 • sterylność zabiegu (wymienne jednorazowe igły).
Jak wygląda zabieg?

Zabieg mezoterapii DERMAPEN polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie za pomocą cieniutkich igiełek, które gęsto "dziurkują” skórę. DERMAPEN stymuluje i pobudza naskórek dzięki czemu wielokrotnie zwiększa się jego przepustowość a wysoko skoncentrowane składniki wnikają głębiej i mają wyższe stężenie.

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN trwa około 30-45 minut. Możemy wykonać mikronakłuwanie w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm, zmieniając głębokość w trakcie zabiegu. W ten sposób, po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokości nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków.

Czy zabieg jest bolesny?

Skórę znieczulamy kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekujemy. Urządzenie daje nam wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry.

Efekty terapii DERMAPEN:
 • widoczne spłycenie zmarszczek,
 • efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • redukcja widoczności rozstępów,
 • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,
 • leczenie łysienia,
 • działanie przeciwstarzeniowe,
 • ujednolicenie kolorytu skóry.
Dlaczego warto poddać się zabiegowi DERMAPEN?

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPENA narzędzie do zadań specjalnych.

Poprawa jakości skóry

Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

Ujednolicenie kolorytu skóry

Dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry.

Leczenie blizn

Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również blizn pooperacyjnych i blizn pooparzeniowych. Stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.

Leczenie rozstępów

Podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.

Głębokie przenikanie substancji aktywnych

Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:
 • choroby nowotworowe,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • aktywna opryszczka,
 • aktywny trądzik.
Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i pieczenie. Do pielęgnacji pozabiegowej polecamy stosowanie kremu Deep Repair Balm Teoxane Cosmeceuticals, który dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry złagodzi zaczerwienienie i obrzęk.

Następnego dnia skóra może być lekko zaróżowiona i napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym.

Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. Po 5-7 dniach możesz się już cieszyć efektami terapii DERMAPEN.

Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

Podaruj ten zabieg w prezencie

Szukasz idealnego prezentu dla żony, mamy lub siostry. Skorzystaj z naszych kart podarunkowych na dowolny zabieg, produkt i dowolną kwotę.

Więcej informacji oraz vouchery znajdą Państwo w salonie.

Rekomendacje

Co mówią nasi klienci?

Nigdy dotad nie trafilam na tak profesjonalna, precyzyjna i majaca wyczucie smaku osobe tak, jak Pani Ewa:). Samo miejsce na niezwykla, cudowna energie, relax i indywidualne podejscie czuc od progu. Moje brwi sa zawsze perfekcyjne dzieki Pani Ewie. Dziekuje i do zobaczenia :).

Ania

Pani Ewa Leszczyńska jest bardzo miła osoba. Pomogła mi już bardzo duzo z moimi przebarwieniami prawie już ich nie mam. Mogę polecić ta Panią każdej osobie jest profesjonalna w tym co robi.

Ewelina

Witam, polecam Akademię Urody, miejsce, które odwiedzam od lat. Korzystam z zabiegów kosmetycznych takich jak Dermapen, mikrodermabrazja i inne na twarz oraz zakochałam się w Icoone. Pani Ewa jest fachowcem w swojej dziedzinie z wysoką kulturą osobistą. Każda wizyta w Akademii Urody to dla mnie czysty relaks i inwestycja w twarz i cało. Polecam!

Agnieszka

Dodaj swoją opinię

Witaj w gabinecie

Akademia Urody Ewa Leszczyńska

Naszym celem jest pomoc Ci zrelaksować się i rozwiązać Twoje problemy kosmetyczne.

Umów się na wizytę
609 508 882
pon - pt: 10 - 20 / sob: 10 - 14
Al. Komisji Edukacji Narodowej 11/K, 02-796 Warszawa