Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Ukryj komunikat

O nas

Gabinet Akademia Urody Ewa Leszczyńska to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących sobie spokój, komfort i profesjonalizm. Gabinet został założony w 2004 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów kosmetycznych naszych Klientek i Klientów. 

 

 

To ludzie tworzą klimat i miejsca do których chce się wracać

___________

 

 

Ewa Leszczyńska - założycielka gabinetu. Pielęgniarka, której odwiecznym marzeniem było zostać kosmetololgiem. W 2000 roku marzenie swoje postanowiła zrealizować i zaczęła naukę pod okiem Barbary Jaroszewskiej, tzw. pierwszej damy polskiej kosmetologii. Zebrana wiedza i bagaż kosmetycznych doświadczeń pozwoliły jej w 2004 roku otworzyć miejsce, gdzie po dziś dzień może oddawać się swojej pasji - kosmetologii. Tak powstała "Akademia Urody Ewa Leszczyńska". Konikiem jej są skóry problematyczne, stanowiący zwykle trudny orzech do zgryzienia dla kosmetologów. Pani Ewa pomogła dziesiątkom osób zażegnać swój problem. Trafiając do gabinetu Pani Ewy Leszczyńskiej możecie Państwo mieć pewność, że jesteście w najlepszych rękach.

 

 

Kinga Kania - w 2009 roku z zamiłowania do chemii i kosmetyków zaczęła studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku "Technologia Chemiczna". W 2010 roku zaś zaczęła studia na kierunku "Kosmetologia" w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W 2014 roku została licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją "Spa & Wellness". Jej specjalnościami są: walka z problemami skórnymi, cellulitem oraz składy kosmetyków.